کوشن

کوشن چیست و چه کاربردی دارد؟

تفاوت کوشن و پنکیک

  آنچه در این مقاله خواهید خواند: کرم کوشن چیست؟ تفاوت کوشن و کرم پودر چیست؟ تفاوت کوشن و موس صورت چیست؟ تفاوت کوشن و پنکک آرایشی چیست؟ تفاوت فاندیشن با کوشن آرایشی چیست ؟ مزایای استفاده از کوشن آرایشی چیست؟ نحوه کار با کوشن چگونه است؟        

کرم کوشن چیست ؟

  کوشن نوعی جدید از محصولات آرایشی پوست است که به شکل پنکیک مایع می باشد و گاها در بسته بندی مشابه با پنکیک هم عرضه می شود؛ اما بافت آن کمی متفاوت است و پوشش دهی بهتری دارد. کوشن اولین بار در کره جنوبی تولید شد و حاوی ترکیبی از کرم پودر، پنکیک، بی بی کرم و سی سی کرم می باشد.  

تفاوت کوشن و کرم پودر آرایشی چیست؟

کوشن علاوه بر کرم پودر حاوی مقداری بی بی کرم و سی سی کرم در ترکیبات خود می باشد. کرم پودر به پد جداگانه نیاز دارد اما کوشن در بسته بندی خود دارای یک پد مخصوص است. کوشن پوش دهی بهتری نسبت به کرم پودر دارد. کوشن ظاهری طبیعی تر به پوست شما می بخشد.  

تفاوت کوشن و موس صورت چیست؟

  ترکیبات موس صورت همانند کرم پودر می باشد، با این تفاوت که پوشش دهی بهتری نسبت به کرم پودر دارد، روش استفاده از موس صورت نیزمانند کرم پودر است اما نحوه مصرف آن بیشتر به نحوه استفاده از پنکک شباهت دارد. همچنین این محصولات آرایشی به دلیل ترکیباتی حاوی BB  و CC کرم  پوشش دهی بیشتری دارند.  

تفاوت کوشن و پنکک آرایشی چیست؟

پنکک پس از کرم پودر و برای مات کردن آرایش به کار می رود، اما این محصول جایگزین کرم پودر و پنکک است و به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد.    

تفاوت فاندیشن با کوشن آرایشی چیست ؟

  فاندیشن ساختاری مایع دارد و با استفاده از پد یا دست مورد استفاده قرار می گیرد و پس از آن نیازمند استفاده از پنکک آرایشی هستیم تا برق کرم پودر را گرفته و آن را روی صورت فیکس کنیم. اما کوشن به این شکل نیست و پوشش دهی بالاتری دارد.    

مزایای استفاده از کوشن آرایشی چیست؟

کوشن جایگزین بسیار مناسبی برای تمامی محصولات آرایش پوست است. به جای استفاده از چندین نوع محصول آرایش پوست به صورت همزمان، می توانید به وسیله این محصول به پوست دلخواهتان دست پیدا کنید. آرایش با این محصول، به دلیل اینکه به جای استفاده از چند محصول، از یک محصول استفاده می کنید؛ زمان کمتری از شما می گیرد. کوشن برای داشتن آرایشی سبک و طبیعی بسیار کاربردی ست. استفاده از آن برای افراد مبتدی بسیار راحت است و نتیجه ای مطلوب را به این افراد ارائه می دهد.  

نحوه کار با کوشن

  برای استفاده از کوشن، پد داخل پک را کمی روی آن فشار دهید تا به مقدار مناسبی از آن آغشته شود. سپس پد را به صورت ضربه ای روی پوست صورت خود بزنید. این کار را تا جایی ادامه دهید که به پوشش دلخواه خود دست پیدا کنید. پس از اتمام این مرحله، باقی مراحل آرایش صورت خود را انجام دهید.   کوشن یانگمی اصل یکی از پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین کوشن ها می باشد که شما می توانید با خیال راحت از فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید تهیه نمایید.  

 

اگر در مورد خرید کوشن نیاز به مشاوره داری همین الان از طریق راههای ارتباطی زیر با من در تماس باش، خیلی زود بهت جواب میدم.

لینک واتس اپ فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید https://wa.me/+989124242130

لینک اینستا گرام فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید https://www.instagram.com/vahidcosmetic

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *