قوانین ثبت نام

در فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید کاربران می توانند در سایت و یا به صورت حضوری خرید خود را انجام دهند.  قوانین فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریدار و فروشنده می باشد و رعایت آن از سوی هر دو طرف معامله الزامی می باشد.

 

کاربر گرامی لطفا با دقت موارد زیر را جهت استفاده هرچه آسان تر از خدمات سایت ملاحظه بفرمایید.

 

قوانین عمومی

 

کلیه قوانین ، فرایند ها و رویه های فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و عضویت در سایت از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید می باشد و کاربر موظف به رعایت قوانین مذکور می باشد.

 

لازم به ذکر است شرایط و قوانین اعلام شده در صورت به روز شدن، جایگزین توافقات قبلی می باشد.

 

قوانین ثبت نام در حساب کاربری

 

ورود به حساب کاربری و ثبت سفارش ملزم ثبت نام در فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید می باشد.

 

ثبت نام و ورود در سایت فروشگاه وحید  از طریق پیامک یک بار مصرف انجام می شود لذا کاربر باید در حفظ حریم شخصی خود کوشا باید و در صورت بروز مشکل از این بابت، فروشگاه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.

 

در صورت ثبت نام در سایت اطلاعات مندرج از سمت کاربر باید با ماهیت حقوقی کاربر یکسان باشد، برای مثال در صورت بروز مشکل و نیاز به عودت وجه به کاربر، اطلاعات صاحب اکانت مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پس از ثبت نام امکان تغییر شماره ی تماس ثبت شده ای که به عنوان نام کاربری تلقی میشود قابل تغییر نیست.

 

کاربر

 

کاربر به شخصی اطلاق می شود که در سایت ثبت نام و اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی می نماید.

 

 

فروشنده

 

محصولات ارائه شده در سایت فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید تماما از فروشندگان و وارد کنندگان معتبر خریداری و به فروش میرسد.

 

حفظ حریم خصوصی

هدف فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد. به همین منظور فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید برای ارائه خدمات خود نیاز به اطلاعاتی از کاربر دارد که در فرم ثبت نام و پروفایل باید آن‌ها را تکمیل نماید. حفاظت از این اطلاعات بصورت کامل در بانک اطلاعاتی فروشگاه انجام می شود. فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه آن به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و پست‌های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، فروشگاه این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد.