ضدآفتاب

نکات مهم برای خرید ضد آفتاب

ضدآفتاب

ضدآفتاب ها جزئی از محصولات مراقبتی پوست می باشند که برای جلوگیری از پیری زودرس پوست می بایست از آن استفاده کنیم؛ ضد آفتاب ها در انواع کرمی، مایع، اسپری، استیکی و … در بازار موجود می باشند، اما به طور کلی همه این محصولات کاری یکسان انجام می دهند، ضد آفتاب ها باید بتوانند از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت کنند تا پوست دچار آفتاب سوختگی نشود.   در این مقاله قصد داریم به بررسی نکات مهمی که برای خرید یک ضدآفتاب باید در نظر بگیریم بپردازیم:  

 

 

نکات مهمی که در هنگام خرید ضد آفتاب باید به آن توجه کرد  

 

انتخاب ساختار ضدآفتاب

ضدآفتاب رابر اساس اینکه پوست شما چقدر معرض آفتاب قرار دارد و اینکه ضد آفتاب را برای پوست بدن یا صورت خود میخواهید استفاده کنید، انتخاب کنید.  

 

انتخاب نوع ضدآفتاب مناسب با پوست

به طور کلی، پوست افراد مختلف به سه دسته پوست های خشک، چرب و مختلط تقسیم می شود که برای هر یک، ضدآفتاب خاص همان نوع پوست در بازار موجود می باشد، بنابراین ضد آفتاب خود را بر اساس نوع پوستتان انتخاب نمایید.  

 

 بررسی تاریخ تولید و انقضای ضدآفتاب

ضدآفتاب ها نیز مانند سایر محصولات آرایشی و بهداشتی باید دارای برچسب تاریخ تولید و انقضا باشند. در هنگام خرید حتما تاریخ تولید و انقضای محصول را بررسی کنید.  

 

 بررسی ترکیبات ضدآفتاب

اگر به ماده شیمیایی خاصی حساسیت دارید، حتما قبل از خرید ضد آفتاب ترکیبات موجود در محصول را بررسی کنید تا به مشکلات پوستی برنخورید.  

 

 

خرید ضد آفتاب

 

بررسی درجه spf ضدآفتاب

درجه های spf میزان درجه نگهداری از پوست در مقابل اشعه آفتاب می باشند، به نسبت اینکه چقدر در معرض آفتاب قرار دارید، نوع spf مورد نیاز پوستتان را انتخاب کنید.  

 

استفاده از برندهای معتبر ضدآفتاب

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، ما از ضد آفتاب استفاده می کنیم تا از پوست خود مراقبت کنیم، برخی محصولات موجود در بازار ممکن است به پوست آسیب برساند، در نتیجه قبل از خرید انواع ضدآفتاب ها در مورد آن تحقیق کنید.    

 

کلام آخر: ضد آفتاب ها جزئی از محصولات مراقبتی پوست می باشند که برای جلوگیری از پیری زودرس پوست می بایست از آن استفاده کنیم؛ ضد آفتاب ها در انواع کرمی، مایع، اسپری، استیکی و … در بازار موجود می باشند، اما به طور کلی همه این محصولات کاری یکسان انجام می دهند. برای خرید ضدآفتاب باید یک سری نکات را در نظر بگیرید تا خریدی مطلوب داشته باشید. شما می توانید با مطالعه این مقاله، ضدآفتاب مناسب پوست خود را به سادگی خریداری کنید.  

 

اگر در مورد ضدآفتاب نیاز به مشاوره داری همین الان از طریق راههای ارتباطی زیر با من در تماس باش، خیلی زود بهت جواب میدم.

لینک واتس اپ فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید https://wa.me/+989124242130

لینک اینستا گرام فروشگاه آرایشی و بهداشتی وحید https://www.instagram.com/vahidcosmetic